IndykpolIndykpol

Smak I zdrowie na co dzieńZachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz podjęcia współpracy z Indykpol S.A. Wierzymy, że wspólne działanie zapewni Państwa firmie wiele korzyści, będzie źródłem satysfakcji i zadowolenia. Ufamy, iż decydując się na rozpoczęcie współpracy z nami zyskują Państwo odpowiedzialnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Korzyści jakie wynikają z nawiązania współpracy z Indykpol S.A. to przede wszystkim:

  • wysoka jakość naszych produktów 
  • innowacyjność opakowań (parówki jedynki, kabanos jedynak)
  • atrakcyjne ceny
  • szeroka sieć centrów dystrybucji
  • dostępność towarów
  • szybkość i wygoda dla Państwa

Produkty Indykpolu są można kupić w sklepach na terenie całego kraju, o ich dostępność dba sieć naszych przedstawicieli handlowych. Dotarcie produktów Indykpolu do wszystkich zakątków Polski gwarantuje sprawny system dystrybucji. Posiadamy 8 centrów dystrybucji na terenie całego kraju gwarantujących szybkie dotarcie z naszymi produktami.

Sprawdź gdzie mieści się najbliższe centrum dystrybucji Indykpol.

Powstałe w oparciu o oczekiwania Klientów nowe wprowadzane do oferty produkty, wykonane z najwyższej jakości mięs i doskonale urozmaicające codzienną dietę. Zobacz więcej

Produkty najczęściej wybierane przez Klientów, zajmujące czołowe miejsca w rankingach sprzedaży. Jakość i smak uznane przez Konsumentów. Zobacz więcej

Produkty obiadowe – idealne do szybkiego przyrządzenia pysznego posiłku. To łatwe w przygotowaniu i doskonałe w smaku składniki domowego obiadu, idealne dla osób nie mających czasu na długie przygotowania posiłków w kuchni. Gwarancja udanego dania. Zobacz więcej

Bogata oferta produktów, z której można wybrać zarówno coś na uroczysty obiad, jak i codzienny posiłek. Przetwory z mięsa indyczego, które jest bardzo zdrowe, polecane w diecie dzieci, alergików, a także osób dbających o linię. Zobacz więcej »

Najwyższej jakości produkty idealne do przyrządzenia pysznego posiłku. Zachęcamy do skorzystania z książki kucharskiej, w której znajdą Państwo przepisy na smaczne i zdrowe potrawy. Zobacz więcej

  • Porady

Budowanie przewagi konkurencyjnej poprzez poznanie swoich nabywców.

Oferta sklepu, aby była wartościowa i przyciągała oddanych i lojalnych klientów musi być stworzona pod ich preferencje, wiek, wykształcenie, płeć, dochody a także pod średnią wartość zakupów klientów, którzy go odwiedzają. Zobacz więcej »

Dobry sprzedawca - co zyskujemy?

Dobry sprzedawca powinien nie tylko w miły sposób obsłużyć klienta, ważne jest także, aby był aktywny, tzn. sprzedawał klientom dodatkowe produkty, gdy Ci kupili już wszystko co zaplanowali. Zobacz więcej »

Gdzie kupić

Gdzie kupić

Produkty Indykpolu są obecne w ponad 10 tys. sklepów na terenie całego kraju, o ich dostępność dba sieć naszych przedstawicieli handlowych. Posiadamy 14 centrów dystrybucji na terenie całego kraju gwarantujących szybkie dotarcie z naszymi produktami. Sprawdź gdzie mieści się najbliższe centrum dystrybucji Indykpol.

2016-12-01 13:56:00Aktualności

CHRUPIĄCE KROKERY W 5 MINUT

Poznajcie chrupiące Krokery z indyka i Krokery drobiowo-wieprzowe – połączenie pysznego mięsa z puszystymi ziemniakami i chrupiącą panierką. Zobaczcie jak szybko można przygotować pyszny, sycący obiadCzytaj więcej »

Archiwum aktualności