IndykpolIndykpol

Smak I zdrowie na co dzień 

Powstałe w oparciu o oczekiwania Klientów nowe wprowadzane do oferty produkty, wykonane z najwyższej jakości mięs i doskonale urozmaicające codzienną dietę.
Zobacz więcej »

 

Produkty najczęściej wybierane przez Klientów, zajmujące czołowe miejsca w rankingach sprzedaży. Jakość i smak uznane przez Konsumentów.
Zobacz więcej »

 

Produkty obiadowe – idealne do szybkiego przyrządzenia pysznego posiłku. To łatwe w przygotowaniu i doskonałe w smaku składniki domowego obiadu, idealne dla osób nie mających czasu na długie przygotowania posiłków w kuchni. Gwarancja udanego dania.
Zobacz więcej »

Bogata oferta produktów, z której można wybrać zarówno coś na uroczysty obiad, jak i codzienny posiłek. Przetwory z mięsa indyczego, które jest bardzo zdrowe, polecane w diecie dzieci, alergików, a także osób dbających o linię. Zobacz więcej »

 

Najwyższej jakości produkty idealne do przyrządzenia pysznego posiłku. Zachęcamy do skorzystania z książki kucharskiej, w której znajdą Państwo przepisy na smaczne i zdrowe potrawy.
Zobacz więcej »

PRZEPIS DNIA

Sałatka imprezowa

15 minut

Sałatka błyskawiczna w przygotowaniu, o niewielkiej ilości składników. Idealna gdy odwiedzają nas niezapowiedziani gości.

Zobacz więcej >

Gdzie kupić

Gdzie kupić

Produkty Indykpolu są obecne w ponad 10 tys. sklepów na terenie całego kraju, o ich dostępność dba sieć naszych przedstawicieli handlowych. Posiadamy 14 centrów dystrybucji na terenie całego kraju gwarantujących szybkie dotarcie z naszymi produktami. Sprawdź gdzie mieści się najbliższe centrum dystrybucji Indykpol.

2016-12-01 13:56:00Aktualności

CHRUPIĄCE KROKERY W 5 MINUT

 Poznajcie chrupiące Krokery z indyka i Krokery drobiowo-wieprzowe – połączenie pysznego mięsa z puszystymi ziemniakami i chrupiącą panierką. Zobaczcie jak szybko można przygotować pyszny, sycący obiad Czytaj więcej

Archiwum aktualności