IndykpolIndykpol

Smak I zdrowie na co dzień

Oferta

Nowości

Powstałe w oparciu o oczekiwania Klientów nowe wprowadzane do oferty produkty, wykonane z najwyższej jakości mięs i doskonale urozmaicające codzienną dietę.

Zobacz więcej »

Hity

Produkty najczęściej wybierane przez Klientów, zajmujące czołowe miejsca w rankingach sprzedaży.
Gwarancja udanego posiłku.

Zobacz więcej »

Wedliny

Bardzo bogata oferta produktów, z której można wybrać zarówno coś na uroczysty obiad, jak i codzienny posiłek. Przetwory z mięsa indyczego, które jak powszechnie wiadomo, jest bardzo zdrowe, polecane w diecie dzieci, alergików, a także osób dbających o linię.

Zobacz więcej »

Produkty obiadowe

Produkty obiadowe – idealne do szybkiego przyrządzenia pysznego posiłku. To łatwe w przygotowaniu i doskonałe w smaku składniki domowego obiadu, idealne dla osób nie mających czasu na długie przygotowania posiłków w kuchni. Gwarancja udanego dania.

Zobacz więcej »

Mięsa świeże

Najwyższej jakości produkty idealne do przyrządzenia pysznego posiłku. Zachęcamy do skorzystania z książki kucharskiej, w której znajdą Państwo przepisy na smaczne i zdrowe potrawy.

Zobacz więcej »

Gdzie kupić

Gdzie kupić

Produkty Indykpolu są obecne w ponad 10 tys. sklepów na terenie całego kraju, o ich dostępność dba sieć naszych przedstawicieli handlowych. Posiadamy 14 centrów dystrybucji na terenie całego kraju gwarantujących szybkie dotarcie z naszymi produktami. Sprawdź gdzie mieści się najbliższe centrum dystrybucji Indykpol.