Piknik rodzinny „INDYKPOL NATURALNIE”

21-06-2023

W sobotę 17 czerwca br. odbył się piknik dla pracowników Grupy Kapitałowej Indykpol i współpracowników oraz ich rodzin. Motywem przewodnim tego wydarzenia było budowanie świadomości ekologicznej i odpowiedzialności społecznej oraz wzmacnianie więzi międzykulturowych.

W programie znalazło się wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, m.in. stacje edukacyjne ZERO WASTE i filozofii EKO, warsztaty budowania latawców, strefa VR dla małych i dużych czy fotobudka 360. W pikniku brali udział zawodnicy Indykpol AZS Olsztyn, którzy rozegrali specjalny turniej piłki siatkowej plażowej z pracownikami GK Indykpol.

Gościem specjalnym wydarzenia była Aleksandra Juszkiewicz – zwyciężczyni 9. edycji MasterChefa, która poprowadziła pokazy kulinarne oraz konkurs wiedzy kucharskiej.

Jedną z atrakcji był Festiwal Smaków ze stoiskami, gdzie można było skosztować potraw i napojów pochodzących z różnych stron świata.

W ramach jednego z warsztatów uczestnicy pikniku zbudowali psie budy, które przekazano do schroniska dla zwierząt w Tomarynach.

Tagi

lista aktualności