Wyszukiwarka

Logowanie

Socials

Kariera

Lista podstron

Grupa Indykpol zatrudnia prawie 2 tysiące osób o różnych specjalnościach.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu skontaktuj się z nami.

Dział Rekrutacji i Rozwoju Kadr
rekrutacja@indykpol.pl

Staże i praktyki

Poszukujemy osoby na staż (organizowany przez Urząd Pracy) do działu Trade Marketingu w Indykpol SA.

Wymagania: systematyczność, uporządkowanie, znajomość podstaw MS Office, mile widziane wykształcenie wyższe

W sprawie praktyk i staży (organizowanych za pośrednictwem Urzędów Pracy) prosimy o kontakt pod nr tel. 089 526 21 69

Doradca żywieniowy

  Wytwórnia Pasz Nutripol Sp. z o.o. w Olsztynku (spółka Grupy Kapitałowej Indykpol S.A. polskiego lidera w produkcji wyrobów z mięsa indyczego), poszukuje osób na stanowisko:

                                                        Nr ref. 17/09/DŻ-N

                             Miejsce wykonywania pracy: Polska północna

     Obowiązki:

  • realizacja założonych celów sprzedażowych pasz;
  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych z dystrybutorami oraz gospodarstwami hodowlanymi na podległym terenie;
  • doradztwo indywidualne i zbiorowe w zakresie żywienia zwierząt.

Wymagamy:

  • wykształcenie wyższe zootechniczne, rolnicze lub pokrewne;
  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w przemyśle paszowym ( mile widziane);
  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z klientem;
  • dobrej znajomości technik sprzedaży oraz obsługi klienta;
  • dyspozycyjności;
  • posiadania prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • szkolenie w zakresie technologii;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon).

Oferty ( ze zdjęciem) prosimy przesłać w terminie do 2 tyg. od ukazania się ogłoszenia na adres: rekrutacja@indykpol.pl , podając nr ref. oferty w temacie e-maila