Detaliści

Współpraca

Firma Indykpol od szeregu lat jest znana jako producent smacznych, najwyższej jakości produktów z indyka. Rygorystyczne europejskie standardy, własne zamknięte fermy oraz kontrola na każdym z etapów produkcji są stuprocentową gwarancją bezpieczeństwa firmowych wyrobów. Dla Klientów to pewność, że kupują to, co zdrowe dla siebie i swoich rodzin.

Firma Indykpol jest niezmiennie kojarzona z takimi wartościami, jak:

  • bezpieczeństwo - ponieważ jest firmą pod stałym nadzorem służb weterynaryjnych oraz dysponuje systemami jakości HCCP oraz ISO 9000
  • nowoczesność - ponieważ stosuje najnowocześniejsze technologie
  • codzienność i bliskość Konsumentowi - ponieważ oferta produktowa jest zróżnicowana, w związku z czym idealnie dostosowana do potrzeb i upodobań Konsumentów.

Wyroby firmy Indykpol charakteryzują się niepowtarzalnym, doskonałym smakiem, ponieważ są wytwarzane na bazie najwyższej jakości surowców wg sprawdzonych i starannie opracowanych receptur.

Oferujemy pełną gamę produktów z indyka począwszy od mięs przez szlachetne szynki i wędzonki do powszechnie lubianych kiełbas, parówek i pasztetów. Produkty firmy Indykpol cieszą się ogromnym powodzeniem zarówno dzięki wspaniałemu smakowi, jak i przystępnej cenie.

Korzyści z nawiązania współpracy

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz podjęcia współpracy z Indykpol S.A. Wierzymy, że wspólne działanie zapewni Państwa firmie wiele korzyści, będzie źródłem satysfakcji i zadowolenia.

Ufamy, iż decydując się na rozpoczęcie współpracy z nami zyskują Państwo odpowiedzialnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Korzyści jakie wynikają z nawiązania współpracy z Indykpol S.A. to przede wszystkim:

  • wysoka jakość naszych produktów 
  • innowacyjność opakowań (parówki jedynki, kabanos jedynak)
  • atrakcyjne ceny
  • szeroka sieć centrów dystrybucji
  • dostępność towarów
  • szybkość i wygoda dla Państwa

Produkty Indykpol można kupić w sklepach na terenie całego kraju, o ich dostępność dba sieć naszych przedstawicieli handlowych.

Dotarcie produktów Indykpolu do wszystkich zakątków Polski gwarantuje sprawny system dystrybucji. Posiadamy 4 centra dystrybucji na terenie całego kraju gwarantujących szybkie dotarcie z naszymi produktami.