Eksport

Współpraca

Firma Indykpol od szeregu lat jest znana jako producent smacznych, najwyższej jakości produktów z indyka. Rygorystyczne europejskie standardy, własne zamknięte fermy oraz kontrola na każdym z etapów produkcji są stuprocentową gwarancją bezpieczeństwa firmowych wyrobów. Dla Klientów to pewność, że kupują to, co zdrowe dla siebie i swoich rodzin.

Firma Indykpol jest niezmiennie kojarzona z takimi wartościami, jak:

  • polskość - ponieważ jest firmą w 100% polską
  • bezpieczeństwo - ponieważ jest firmą pod stałym nadzorem służb weterynaryjnych oraz dysponuje systemami jakości HCCP oraz ISO 9000
  • nowoczesność - ponieważ stosuje najnowocześniejsze technologie
  • codzienność i bliskość Konsumentowi - ponieważ oferta produktowa jest zróżnicowana, w związku z czym idealnie dostosowana do potrzeb i upodobań Konsumentów.

Wyroby Indykpolu charakteryzują się niepowtarzalnym, doskonałym smakiem, ponieważ są wytwarzane na bazie najwyższej jakości surowców wg sprawdzonych i starannie opracowanych receptur.

Oferujemy pełną gamę produktów z indyka począwszy od mięs przez szlachetne szynki i wędzonki do powszechnie lubianych kiełbas, parówek i pasztetów. Produkty firmy Indykpol cieszą się ogromnym powodzeniem zarówno dzięki wspaniałemu smakowi, jak i przystępnej cenie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz podjęcia współpracy z Indykpol S.A. Wierzymy, że wspólne działanie zapewni Państwa firmie wiele korzyści, będzie źródłem satysfakcji i zadowolenia. Ufamy, iż decydując się na rozpoczęcie współpracy z nami zyskują Państwo odpowiedzialnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Korzyści z nawiązania współpracy

Korzyści jakie wynikają z nawiązania współpracy z Indykpol S.A. to przede wszystkim:

  • wysoka jakość naszych produktów
  • atrakcyjne ceny
  • dostępność towarów
  • szybkość i wygoda dla Państwa

Nasze produkty obecne sa na rynku europejskim od 12 lat. Umacniamy naszą pozycję poprzez wprowadzanie do oferty coraz większej ilości asortymentów.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy katalog naszych produktów w dwóch wersjach językowych. W katalogu możecie Państwo znaleźć wyśmienite przetwory z każdej grupy produktowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Oferta produktowa z którą możecie się Państwo zapoznać jest prezentowana w jezyku polskim.
Prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Eksportu, chętnie pomożemy i przygotoujemy stosowne tłumaczenia nazw produktów.
Prosimy o powołanie się na index i polską nazwę produktu w zapytaniu, ktore Państwo prześlecie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.