IndykpolIndykpol

Smak I zdrowie na co dzieńFirma Indykpol od szeregu lat jest znana jako producent smacznych, najwyższej jakości produktów z indyka. Rygorystyczne europejskie standardy, własne zamkniete fermy oraz kontrola na każdym z etapów produkcji są stuprocentową gwarancją bezpieczeństwa firmowych wyrobów. Dla Klientów to pewność, że kupują to, co zdrowe dla siebie i swoich rodzin.

Firma Indykpol jest niezmiennie kojarzona z takimi wartościami, jak:

  • polskość - poniewaz jest firmą w 100% polską
  • bezpieczeństwo - ponieważ jest firmą pod stałym nadzorem służb weterynaryjnych oraz dysponuje systemami jakości HCCP oraz ISO 9000
  • nowoczesność - ponieważ stosuje najnowocześniejsze technologie
  • codzienność i bliskoć Konsumentowi - ponieważ oferta produktowa jest zróżnicowana, w związku z czym idealnie dostosowana do potrzeb i upodobań Konsumentów.

Wyroby Indykpolu charakteryzują się niepowtarzalnym, doskonałym smakiem, ponieważ są wytwarzane na bazie najwyższej jakości surowców wg sprawdzonych i starannie opracowanych receptur.

Oferujemy pełną gamę produktów z indyka począwszy od mięs przez szlachetne szynki i wędzonki do powszechnie lubianych kiełbas, parówek i pasztetów. Produkty firmy Indykpol cieszą się ogromnym powodzeniem zarówno dzięki wspaniałemu smakowi, jak i przystepnej cenie.

Powstałe w oparciu o oczekiwania Klientów nowe wprowadzane do oferty produkty, wykonane z najwyższej jakości mięs i doskonale urozmaicające codzienną dietę. Zobacz więcej

Produkty najczęściej wybierane przez Klientów, zajmujące czołowe miejsca w rankingach sprzedaży. Gwarancja udanego posiłku. Zobacz więcej

Produkty obiadowe – idealne do szybkiego przyrządzenia pysznego posiłku. To łatwe w przygotowaniu i doskonałe w smaku składniki domowego obiadu, idealne dla osób nie mających czasu na długie przygotowania posiłków w kuchni. Gwarancja udanego dania. Zobacz więcej

Bogata oferta produktów, z której można wybrać zarówno coś na uroczysty obiad, jak i codzienny posiłek. Przetwory z mięsa indyczego, które jest bardzo zdrowe, polecane w diecie dzieci, alergików, a także osób dbających o linię. Zobacz więcej »

Najwyższej jakości produkty idealne do przyrządzenia pysznego posiłku. Zachęcamy do skorzystania z książki kucharskiej, w której znajdą Państwo przepisy na smaczne i zdrowe potrawy. Zobacz więcej

  • Porady

Budowanie przewagi konkurencyjnej poprzez poznanie swoich nabywców.

Oferta sklepu, aby była wartościowa i przyciągała oddanych i lojalnych klientów musi być stworzona pod ich preferencje, wiek, wykształcenie, płeć, dochody a także pod średnią wartość zakupów klientów, którzy go odwiedzają. Zobacz więcej »

Dobry sprzedawca - co zyskujemy?

Dobry sprzedawca powinien nie tylko w miły sposób obsłużyć klienta, ważne jest także, aby był aktywny, tzn. sprzedawał klientom dodatkowe produkty, gdy Ci kupili już wszystko co zaplanowali. Zobacz więcej »

Gdzie kupić

Gdzie kupić

Produkty Indykpolu są obecne w ponad 10 tys. sklepów na terenie całego kraju, o ich dostępność dba sieć naszych przedstawicieli handlowych. Posiadamy 14 centrów dystrybucji na terenie całego kraju gwarantujących szybkie dotarcie z naszymi produktami. Sprawdź gdzie mieści się najbliższe centrum dystrybucji Indykpol.

2016-12-01 13:56:00Aktualności

CHRUPIĄCE KROKERY W 5 MINUT

Poznajcie chrupiące Krokery z indyka i Krokery drobiowo-wieprzowe – połączenie pysznego mięsa z puszystymi ziemniakami i chrupiącą panierką. Zobaczcie jak szybko można przygotować pyszny, sycący obiadCzytaj więcej »

Archiwum aktualności