Akcja "Bombka z AZS"

08-12-2010

Olsztyński oddział Fundacji Dr Clown z okazji zbliżających się Świąt przygotował akcję pozyskania funduszy na nową pompę infuzyjną, którą otrzyma Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie.

Do akcji zaproszono sportowców, którzy z wielkim zaangażowaniem stworzyli jedyne i niepowtarzalne świąteczne bombki. Te niezwykłe okazy mogą stać się własnością każdego kto okaże dobre serce i weźmie udział w licytacjach. A kogo konkretnie udało się zaangażować w akcję?

  • Zawodników Resovii Rzeszów: Aleha Akhrema, Gyorgy Grozera, Ryana Millara, Krzysztofa Ignaczaka i Tomasza Józefackiego;
  • Zawodników Indykpolu AZS UWM Olsztyn: Pawła Siezieniewskiego, Wojciecha Włodarczyka, Marcela Gromadowskiego i Wojciecha Winnika;
  • Zawodników ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Pawła Zagumnego, Jakuba Jarosza, Michała Ruciaka i Patryka Czarnowskiego; piłkarzy ręcznych Warmii Olsztyn: Mateusz Jankowski, Michał Bartczak i Marcin Malewski oraz muzyków z olsztyńskiej kapeli Enej.

Do wyboru, do koloru i na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Czyż nie byłoby miło mieć na swojej choince bombkę pomalowaną przez mistrza Europy, mistrza olimpijskiego lub przez jedną z lokalnych gwiazd? Zachęcamy serdecznie do udziału w licytacji na allegro.pl pamiętając o celu jakim jest zakup kosztownego sprzętu medycznego, który może pomóc chorym dzieciom w powrocie do zdrowia.

Niezwykłe bombki można licytować na ALLEGRO

Zapraszamy!

lista aktualności