Brąz dla parówek Jedyneczek

17-01-2013
Parówki Jedyneczki zostały wyróżnione brązowym medalem w badaniu konsumenckim „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2013” zorganizowanym przez redakcję „Wiadomości Handlowych”. Objęto nim 407 produktów zgrupowanych w 64 kategoriach. Laureatów wyłonił instytut badawczy GFK Polonia w toku przeprowadzonego w grudniu 2012 roku badania konsumenckiego.

To dzięki Wam parówki Jedyneczki znalazły się w gronie najlepszych nowych produktów FMCG wprowadzonych na rynek polski w okresie od 30 września 2011 do 1 września 2012 roku – dziękujemy.

Jedyneczki – to wartościowe odżywczo parówki, dedykowane dzieciom. Dostarczają pełnowartościowego białka zwierzęcego, nie zawierają dodatku glutaminianu sodu czy fosforanów, charakteryzują się też niższą o 30% zawartością soli kuchennej w stosunku do parówek powszechnie występujących na rynku. Można je bezpiecznie i szybko podać w domu – serwując zarówno na ciepło, jak i na zimno – lub włożyć do szkolnego plecaka. Pojedyncze pakowanie każdej parówki gwarantuje dłuższe przechowywanie bez obsychania.

lista aktualności