Co na świąteczny stół?

22-11-2009

W pełnym przygotowań przedświątecznym okresie Indykpol poleca produkty głęboko mrożone, które szybko i łatwo można przygotować uzyskując wystawną potrawę gotową do podania na świąteczny stół.

Szykując świąteczne menu warto sięgnąć po przygotowane przez Indykpol specjały:

  • Pierś gęsią marynowaną „Przysmak Wokulskiego” – doskonałą propozycję na świąteczny stół. To uroczyste danie mięsne przygotowane w specjalnej marynacie podkreślającej wyjątkowe walory smakowe gęsiny. Wystarczy włożyć ją do piekarnika i piec zgodnie z czasem podanym na opakowaniu.
  • Udziec z indyka po królewsku – idealną propozycję na smakowitą świąteczną potrawę. Doskonałe mięso z udźca indyka w aromatycznej marynacie, gotowe do upieczenia w domu.
  • Szlachetnego indyka ze specjalnie wyselekcjonowanych stad, o odpowiedniej wielkości umożliwiającej łatwe przygotowanie. Indyk opiekany to gwarancja szybkiego, zdrowego i smacznego rodzinnego posiłku.

Wszystkie te produkty dają możliwość szybkiego przyrządzenia wykwintnych dań, które nie angażują czasu gospodyni, za to pozwalają popisać się przed rodziną i znajomymi wybitnymi umiejętnościami kulinarnymi.

lista aktualności