Grillowanie czas zacząć!

30-04-2012

W tegorocznym sezonie grillowym Indykpol prezentuje bogatą ofertę produktów różnorodnych pod względem smaku, wyglądu i możliwości zastosowań, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Wśród wielu propozycji znajdują się Roladki z kurczaka - przygotowane z mięsa udowego, odpowiednio przyprawione i finezyjnie nadziane na patyki, szybkie do przyrządzenia i do tego wyjątkowo soczyste. Kęski z kurczaka zaś to najbardziej mięsne, odpowiednio przycięte części skrzydełek w dwóch smakach do wyboru: miodowe i paprykowe. Dla osób dbających o różnorodność serwowanych potraw na pewno interesujące będą zestawy -  „grill MIX”  indyk & kurczak, w skład którego wchodzą sznycle z piersi i plastry z uda indyczego i kęski i roladki z kurczaka oraz „grill MIX”  kurczak czyli sznycle z piersi, roladki i kęski z kurczaka w dwóch smakach.

Spośród szerokiej gamy kiełbas na uwagę zasługują kiełbaski wędzone na grilla, kiełbaski białe, kiełbaski drobiowe,  kiełbaski o smaku BEKON – cienkie, szybkie do podgrzania, chrupiące, a także tradycyjne kiełbasy: kiełbasa ogniskowa,  kiełbasa grillowa extra z serem, kiełbasa wyborowa,  kiełbasa z piersią kurczaka i wiele innych propozycji.

Oferta Indykpolu stanowi odpowiedź na rynkowe trendy, w których coraz większą rolę odgrywają potrawy łatwe i szybkie w przygotowaniu, odpowiednio doprawione, gwarantujące najlepszy smak, z wysokiej jakości mięsa - mniej tłustego i zdrowszego niż mięso czerwone.

lista aktualności