Idealne na grilla!

12-05-2009

Lato, to czas wypoczynku i relaksu. Czas w którym wraz z rodziną i najbliższymi czerpiemy radość i energię – czas na przyjemność. W tegorocznej ofercie Indykpol zanlazły się zarówno produkty doskonale znane jak również nowości, które na pewno znajdą uznanie nawet najbardziej wymagających smakoszy dań z grilla.

Indykpol poleca mięsa z indyka idealne na grilla – udźce w marynatach o smaku gyros i paprykowej, szaszłyki w marynacie paprykowej oraz polędwiczki w ziołach. Dodane przyprawy uwalniają podczas grillowania wyjątkowy aromat i nadają potrawom niepowtarzalny smak. Mięsa są dostępne w estetycznych i wygodnych opakowaniach idealnych na półkę samoobsługową, jak również do tradycyjnej lady sklepowej. Produkty półgotowe na grilla to znakomity sposób na smaczny posiłek. Łączą w sobie przyjemność spożywania bez konieczności czasochłonnego przygotowywania potraw. Ofertę grillową uzupełniają kiełbasy doskonałe na plenerowe uczty.

Dzięki gotowym rozwiązaniom, które Państwu proponujemy, oszczędzacie czas, który możecie poświęcić Waszym najbliższym. Wystarczy naprawdę niewiele, aby móc czerpać radość ze wspólnie spędzonych chwil… a smaczny, szybki posiłek w ogrodzie lub na tarasie nie ma sobie równych…

Smacznego!

lista aktualności