Idealne połączenie

27-05-2013
Indykpol wraz z marką Winiary po raz kolejny prowadzą wspólną akcję promocyjną. Do wybranych mięs z indyka Samo dobro (filet, sznycle, polędwiczki, medaliony) oraz fileta z kurczaka Poldrob doklejane będą kostki Bulion pieczarkowy z maślaną nutą – Domowa Kuchnia WINIARY.

Kupując ww. mięsa z indyka czy z kurczaka konsumenci otrzymują Bulion pieczarkowy z maślaną nutą Winiary GRATIS, który będą mogli użyć do przygotowania dania wg propozycji przepisu podanej na etykiecie lub wykorzystać oba produkty oddzielnie.

Samo dobro to linia świeżych, najwyższej jakości mięs z indyka, wstępnie pokrojonych, przez co szybkich do przygotowania. W marce Poldrob oferowane jest najwyższej jakości świeże mięso z kurczaka z wybranych polskich hodowli. Produkty te oznaczone są symbolem Sprawdzony Drób gwarantującym najwyższą, stale monitorowaną jakość.

Bulion pieczarkowy z maślaną nutą Domowa Kuchnia WINIARY to intensywny smak i aromat smażonych na maśle pieczarek. Świetnie pasuje m.in. do potraw mięsnych, ale także zup
– pieczarkowych, grzybowych, kapuśniaku czy krupniku. Dzięki aromatowi smażonych pieczarek można mieć codzienne dania w nowej odsłonie.

lista aktualności