Idelalne na grilla!

05-05-2011

W tegorocznym sezonie grillowym Indykpol prezentuje bogatą ofertę z oryginalnymi pozycjami, które powinny zadowolić najbardziej wybrednych smakoszy, zarówno pod względem smaku, jak też atrakcyjnego wyglądu gotowych potraw.

Przykładem mogą być nietypowe szaszłyki – cienkie paseczki z piersi kurczaka, odpowiednio przyprawione i finezyjnie nadziane na patyki – stanowią szybką w przygotowaniu i lekką przekąskę. Podobnie polędwiczki z indyka w ziołach, kęski grillowe czy roladki grillowe są doskonałym pomysłem na wyjątkowo smaczne i oryginalne dania z grilla. Spośród szerokiej gamy kiełbas na uwagę zasługują kiełbaski drobiowe i kiełbaski białe – cienkie, szybkie do podgrzania, z cienką, chrupiącą po podgrzaniu osłonką.

Oferta Indykpolu stanowi odpowiedź na rynkowe trendy, w których coraz większą rolę odgrywają potrawy łatwe i szybkie w przygotowaniu, odpowiednio doprawione, gwarantujące najlepszy smak, z wysokiej jakości mięsa, a do tego mniej tłuste niż dotychczas stosowane produkty.

Na ten wyjątkowy czas biesiadowania przy grillu wraz z rodziną i przyjaciłółmi przygotowaliśmy dla Państwa konkurs Grilluj ze smakiem!

Aby otrzymać nagrodę wystarczy zebrać 4 etykiety z produktów objętych promocją. 500 pierwszych osób otzryma elektryczną sztkownicę One Touch, kolejnych 10 000 osób otrzyma drewniane szczypce do grilla.

Czas promocji: 02.05.2011r.- 01.07.2011r.

Szczegóły konkursu

lista aktualności