INDYKPOL AZS UWM OLSZTYN rozpoczyna sezon

11-10-2010
Już w dniach 15-17 października siatkarze drużyny z Olsztyna po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentują się przed własną publicznością pod nową nazwą INDYKPOL AZS UWM Olsztyn. Okazją do przedstawienia nowego sponsora – firmy Indykpol S.A. będzie Międzynarodowy Memoriał im. Prof. Wiktora Wawrzyczka rozgrywany w Olsztynie, Iławie oraz Ostródzie. Oprócz gospodarzy - INDYKPOL AZS UWM Olsztyn, w turnieju weźmie udział Dynamo-Jantar Kaliningrad (Rosja), Delecta Bydgoszcz (Polska) oraz Tours VB (Francja).

Indykpol S.A. będzie tytularnym sponsorem drużyny przez najbliższe trzy lata. Na nadchodzący sezon, który zapowiada się niezwykle emocjonująco sponsor przygotował wiele atrakcji. Mecze zamienią się w niezapomniane widowiska sportowe zapewniające mnóstwo emocji i wspaniałą zabawę wszystkim kibicom siatkówki oraz ich rodzinom. Podczas spotkań w Olsztynie na kibiców czekają liczne konkursy z nagrodami, dzieci będą mogły spędzić niezapomniane chwile w Strefie Malucha, a dla kibicujących Pań przygotowano wiele niespodzianek.

W związku z pozyskaniem nowego sponsora tytularnego w składzie olsztyńskiego zespołu zaszły znaczne zmiany. Do zespołu dołączyło aż dziewięciu nowych graczy w tym trzech obcokrajowców: estońskiego rozgrywającego Kerta Toobala, reprezentanta Francji Samuela Tuia oraz Serba Vlidimira Ćedića. Nowym atakującym został reprezentant Polski Marcel Gromadowski a na pozycję libero powrócił wychowanek AZS-u Marcin Mierzejewski.  Zmienił się również kapitan zespołu, którym w nowym sezonie będzie Paweł Siezieniewski.

Uroczyste otwarcie turnieju oraz prezentacja drużyny INDYKPOL AZS UWM Olsztyn odbędzie się w piątek 15 października o godzinie 18:15 w hali Urania.

lista aktualności