INDYKPOL SPONSOREM PUCHARU ŚWIATA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - MAZURY OPEN - STARE JABŁONKI 3-8.06.2008

06-05-2008
Propagujemy modę na nowoczesne, zdrowe i smaczne odżywianie oraz zdrowy styl życia, dlatego też jesteśmy sponsorem Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej w Starych Jabłonkach. Rok 2008 to czas przełomowy dla siatkówki plażowej w Polsce. W pierwszej dekadzie czerwca w niewielkiej miejscowości na Mazurach, Starych Jabłonkach, czeka Nas wielkie święto tej dynamicznie rozwijającej się dyscypliny sportu.

Po raz piąty na plaży Hotelu Anders*** odbędą się zawody w cyklu Swatch FIVB Beach Volley World Tour. Po raz pierwszy w naszym kraju odbędzie się turniej podwójny „Double Gender”, w którym obok najlepszych na świecie zawodników, obejrzymy również najlepsze zawodniczki. W dniach 3-8 czerwca 2008 zapraszamy nad jezioro Szeląg Mały do Starych Jabłonkach na turniej Mazury Open. Tegoroczne zmagania sportowców będą miały również dodatkowy wymiar. Oprócz tradycyjnych nagród finansowych o łącznej puli 350 tysięcy dolarów, zawodnicy i zawodniczki rywalizować będą o punkty w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Szaść dni rewelacyjnej zabawy i wspaniałej gry. Tysiące pałeczek do kibicowania z naszym logo zachęcać będzie graczy do wytrwałej walki. Czas przerw można spędzić czas pod namiotem Indykpolu smakując doskonałe produkty Indykpol i biorąc udział w ciekawych konkursach, w których każdy uczestnik zostanie nagrodzany.

Gorąco zachęcamy Państwa do aktywnego stylu życia oraz zdrowego odżywiania się produktami Naszej firmy.

lista aktualności