Kabanos Jedynak - smakowity kąsek!

28-05-2010
Kolejna kampania telewizyjna Kabanosa Jedynaka rusza 1 czerwca i potrwa do połowy lipca. Kabanos Jedynak to pierwsza mięsna przekąska z powodzeniem wprowadzona na rynek w ubiegłym roku przez Indykpol S.A.

Wysuszony, aromatyczny kabanos wyprodukowany z naturalnie ciemnego mięsa z udźca indyczego, tradycyjnie wędzony stanowi idealną białkową alternatywę dla słonych i słodkich węglowodanowych przekąsek. Kruche mięso z niewielką ilością tłuszczu, o wyrazistym smaku znalazło już wielu amatorów – także wśród osób prowadzących aktywny tryb życia, gdyż nowatorskie opakowanie umożliwia spożywanie kabanosa poza domem: w podróży, na pikniku czy w pracy, bez wyrzutów sumienia związanych z „pustymi kaloriami”. To także zasługa nietypowej dla produktów mięsnych właściwości jaką jest możliwość przechowywania poza lodówką, zapewniona zarówno przez charakterystyczny dla wędlin szlachetnych proces wytworzenia, jak i oryginalne, utrzymane w tonacji biało-czarnej nowoczesne opakowanie – podkreślające męski charakter produktu.

Spot reklamowy, zrealizowany w różnych wersjach, ukazujących uniwersalność Kabanosa Jedynaka, będzie można oglądać w kanałach ogólnodostępnych, informacyjnych, sportowych oraz wybranych kanałach tematycznych.

Kampania będzie kontynuowana w radio, na ekranach diodowych i billboardach w największych miastach w całej Polsce. Przewidziane są również eventy i sponsoring imprez sportowych. Kierowcy skorzystają z akcji samplingowych, a każdy klient będzie mógł wziąć udział w akcjach degustacyjnych w największych sieciach sklepowych w całej Polsce. Zarówno klienci jak i kontrahenci wezmą udział w przygotowanych przez Indykpol konkursach.

lista aktualności