Kabanos Jedynak wygrał w konkursie „Perły Rynku FMCG 2010”.

22-06-2010
Miło nam poinformować, że Kabanos Jedynak zwyciężył w konkursie w kategorii WĘDLINY I PRZETWORY MIĘSNE! Konkurs Perły Rynku FMCG, organizowany przez Wiadomości Handlowe, to największy konkurs branży FMCG, wyłaniający najbardziej udane premiery rynkowe – produkty FMCG wprowadzone na rynek w 2009 r. W 55 kategoriach zgłoszono blisko 300 produktów.

Kabanos Jedynak to nowa mięsna przekąska, którą Indykpol SA wprowadził na rynek w czerwcu 2009 r. Jest to dobrze wysuszony, kruchy, klasyczny kabanos produkowany głównie z mięsa indyczego. Jego wyjątkowy smak, niska zawartość tłuszczu i wartości odżywcze sprawiają, że jest idealną alternatywą dla słodkich i słonych przekąsek.

Kabanos jest pakowany pojedynczo, co gwarantuje jego trwałość poza ladą chłodniczą oraz wyjątkową wygodę przechowywania. Intensywna, czarno-biała kolorystyka opakowania zapewnia dobrą widoczność wśród innych produktów na półce.

Jedynak jest idealną przekąską dla osób aktywnych, nie wymaga specjalnych przygotowań, jest dostępna w poręcznym opakowaniu 30 g

17 czerwca podczas gali finałowej konkursu Perły Rynku FMCG ogłoszono finalistów, wybranych głosami ponad 1300 detalistów.

Gorąco dziękujemy naszym kontrahentom za wybór Kabanosa Jedynaka!

lista aktualności