Można jeść na okrągło

02-03-2015

Rozpoczyna się kampania promująca 5 produktów Indykpol: Mięso z indyka na kotlety, Biankę – pierś gotowaną z indyka, Parówki Jedynki, Pasztet dworski oraz Parówki z indyka. Obejmie ona TV (TVP, TVN, TVN7, Polsat, wybrane kanały tematyczne), punkty sprzedaży, prasę oraz Internet. Emisja billboardów sponsorskich potrwa przez cały marzec.

Mięso z indyka na kotlety – najwyższej jakości mięso z indyka, gotowe do szybkiego przyrządzenia takich potraw jak kotlety mielone czy spaghetti.

Bianka – pierś gotowana z indyka – wędlina premium charakteryzująca się naturalnie niską zawartością tłuszczu (poniżej 2%).

Parówki Jedynki – smaczne, bezglutenowe, pojedynczo pakowane parówki wykonane z najwyższej jakości mięsa; dostępne w wersji klasycznej oraz z serem.

Pasztet dworski – wyborny pasztet dla osób ceniących doskonały, tradycyjny smak i naturalne składniki; produkt bez dodatku żadnych konserwantów.

Parówki z indyka – znane i lubiane parówki, z najszlachetniejszego mięsa indyczego, bezglutenowe, bez dodatku glutaminianu sodu i bez wieprzowiny.

lista aktualności