NAGRODA GŁÓWNA W KONKURSIE NA PARÓWKI JEDYNKI WRĘCZONA.

14.04.2008

W konkursie na parówki Jedynki do wygrania była prawdziwa kuchnia marzeń, czyli meble firmy ALNO zaprojektowane na wymiar oraz markowy sprzęt kuchenny najwyższej jakości. Finalistką została Pani Beata Wrona z Jaworzna, ktora w najkrótszym czasie odpowiedziała na pytanie konkursowe. Oficjalne wręczenie nagrody odbyło się 11 kwietnia 2008 roku w Parku Handlowym w Jankach w salonie mebli kuchennych Alno. Oto jak Pani Wrona wspomina udział w konkursie:

Pani Beato, skąd dowiedziała się Pani o konkursie na Parówki Jedynki pod nazwą „Wygraj Kuchnię Twoich Marzeń”:

Z telewizji oraz z reklamy Parówek Jedynek

Co przekonało Panią do udziału w konkursie? Czy Pani rodzina tak chętnie je Parówki Jedynki?

Tak, rodzina je chętnie parówki Jedynki. Najchętniej dzieci. A co mnie przekonało? Kuchnia, która ma 15 lat i się sypie. (śmiech)

Za co Pani i Pani Rodzina najbardziej lubicie Parówki Jedynki?

Teraz za kuchnię. Bardzo dużym atutem jest to, że są pakowane pojedynczo i bardzo tradycyjny smak.

Jak przyjęła Pani informacje o nagrodzie? Czy lubi Pani spędzać czas w kuchni i czy nowe meble sprawią, że będzie to teraz ulubione miejsce wspólnych posiłków dla całej Rodziny?:

Wielki szok, nigdy nie wierzyłam, że uda mi się wygrać kuchnię, spełniły się moje marzenia. Bardzo lubię gotować, myślę, że teraz kawę będę pić z przyjemnością w kuchni.

A czy zna Pani i kupuje również inne produkty Indykpol, które poleciłaby Pani Konsumentom?

Tak, bardzo lubię i często kupuję pasztet pieczony, a także polecam wszystkim gotowe produkty np. gęś marynowaną na domowe uroczystości

Wiemy, że nie jest to pierwszy konkurs Indykpol, w którym wzięła Pani udział, proszę wymienić inne konkursy, w których miała Pani okazję uczestniczyć.

Brałam udział w konkursie na pasztety Indykpol i wygrałam biżuterię, zaś w konkursie grillowym Indykpol, w którym nagrodą główną był samochód wygrałam komplet porcelany.

Dziękujemy i jeszcze raz gratulujemy wygranej.

lista aktualności