Nowości na grill i nie tylko

13-05-2010

Wiosna zawitała na dobre i nawet pochmurne niebo nie powstrzyma prawdziwych fanów przed grillowaniem. Indykpol, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Konsumentów, ciągle rozszerza swoją ofertę mięs i wędlin, nie zapominając o produktach specjalnie przeznaczonych na grill.

W ofercie Indykpol znajdziemy smaczne kiełbasy, bez których trudno sobie wyobrazić grillowe menu i doskonałe mięsa marynowane z indyka tj. Udziec z indyka w plastrach o smaku: paprykowym, gyros i texas (map 500 g ST i vac 500 g) oraz Polędwiczki z indyka na grilla i Polędwiczki na grilla w ziołach (map ok. 430 g). Jest to najszlachetniejsze mięso z indyka, krojone w plastry, w marynacie gwarantującej kruchość i soczystość po upieczeniu na grillu.

Wygodną propozycją dla zabieganych są głęboko mrożone Szaszłyki z piersi indyczej i Szaszłyki z udźca indyczego z papryką czerwoną,  zieloną i cebulką (tacka PP + kartonik 500 g ST), które warto mieć zawsze pod ręką, na wypadek niespodziewanych gościJ

Na uwagę zasługują doskonale zaprojektowane opakowania z poziomą i pionową wizualizacją na kartonikach, umożliwiającą dowolne ułożenie na półkach sklepowych.

Wśród dań gotowych nowością są: Podudzie pieczone z kurczaka (map 350 g ST) oraz Skrzydełka złociste z kurczaka (map 300 g ST). Dla poszukujących urozmaicenia proponujemy Hamburgery drobiowe grill (vac 240 g ST i map 360 g ST). 

Proponowane dania doskonale smakują zarówno po podgrzaniu na grillu, jak i w piekarniku lub mikrofalówce. Żywa i nowoczesna kolorystyka opakowań podkreśla wysoką jakość produktów idealnych dla całej rodziny.

lista aktualności