Parówki Jedyneczki wyróżnione w konkursie „Złoty Paragon”

06-06-2013

Parówki Jedyneczki zostały wyróżnione w konkursie „Złoty Paragon” zorganizowanym przez redakcję miesięcznika „Hurt & Detal”, w kategorii LIDER SPRZEDAŻY − wędliny paczkowane i pasztety.

„Złoty Paragon” to konkurs, w którym nagrodzonych typują czytelnicy miesięcznika „Hurt & Detal” wyróżniając tym samym najlepsze produkty na rynku FMCG.Konkurs przebiegał pod nadzorem Instytutu Badawczego TNS Polska. Badanie przeprowadzono na próbie 623 prawidłowo wypełnionych ankiet. Dane pochodziły ze wszystkich formatów sklepów oraz pełnego zakresu geograficznego kraju.

Jedyneczki – to wartościowe odżywczo parówki, dedykowane dzieciom. Dostarczają pełnowartościowego białka zwierzęcego, nie zawierają dodatku glutaminianu sodu czy fosforanów, charakteryzują się też niższą o 30% zawartością soli kuchennej w stosunku do parówek powszechnie występujących na rynku. Można je bezpiecznie i szybko podać w domu – serwując zarówno na ciepło, jak i na zimno – lub włożyć do szkolnego plecaka. Pojedyncze pakowanie każdej parówki gwarantuje dłuższe przechowywanie bez obsychania.

lista aktualności