Parówki Jedynki nagrodzone Złotym Laurem Konsumenta!

06-12-2010
Niezmiernie miło nam poinformować, że parówki marki JEDYNKI firmy Indykpol zdobyły I miejsce w piątej edycji programu „LAUR KONSUMENTA 2010” w kategorii "Parówki" .

"Laur Klienta/Konsumenta" to największy program konsumencki w kraju. Zakrojony na skalę ogólnopolską wywiad konsumencki przyniósł nam odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty obecnie są liderami popularności w swojej grupie? Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu są tak naprawdę nagrodą polskiego konsumenta. Ponieważ wyboru najwyżej cenionych produktów dokonują sami klienci, dlatego wartość takiego godła dla zwycięzców jest bardzo znacząca i odzwierciedla tendencje występujące na rynku. Przyznane godła nie tylko trafiają na opakowania produktów. Można je spotkać na stronach internetowych firm-laureatów, w reklamach telewizyjnych, na banerach zewnętrznych, w folderach reklamowych etc. Laur Konsumenta stał się potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie, formą jego zbiorowej rekomendacji.

W tegorocznej edycji konkursu brane były pod uwagę dwie główne składowe ogólnopolski wywiad konsumencki oraz głosowanie czytelników Rzeczy o Biznesie w Rzeczpospolitej. Wywiad dostarcza nam informacji na temat opinii polskiego społeczeństwa, znajomości danego produktu, marki bądź usługi oraz nastawienia do niej.

Szanowni Państwo, najwyższa nagroda w kategorii Parówki jest dla nas dowodem na to, że Konsumenci docenili smak i wysoką jakość parówek Jedynek. Państwa opinia dodatkowo motywuje nas do rozwoju produktów klasy Premium. Dziękujemy i zachęcamy do spróbowania także innych pozycji z szerokiej oferty Indykpol.

lista aktualności