Pasztet dworski i Kabanosy klasyczne z indykiem wyróżnione w konkursie „Złoty Paragon”

04-06-2014

Pasztet dworski i Kabanosy klasyczne z indykiem zostały wyróżnione w konkursie „Złoty Paragon” zorganizowanym przez redakcję miesięcznika „Hurt & Detal”, pasztet w kategorii „Pasztety i konserwy mięsne, zaś kabanosy w kategorii „Wędliny paczkowane”.

„Złoty Paragon” to konkurs, w którym nagrodzonych typują czytelnicy miesięcznika „Hurt & Detal” – właściciele i kierownicy sklepów – wyróżniając tym samym najlepsze produkty na rynku FMCG. Konkurs przebiegał pod nadzorem Instytutu Badawczego TNS Polska. Badanie przeprowadzono na próbie 570 prawidłowo wypełnionych ankiet. Dane pochodziły ze wszystkich formatów sklepów oraz pełnego zakresu geograficznego kraju. O „Złote Paragony” walczyło ponad 350 produktów w 47 kategoriach.

Pasztet dworski to produkt z linii Dobre naturalnie, bez dodatku żadnych konserwantów, o wysokiej zawartości mięsa, idealny dla osób ceniących doskonały smak i naturalne składniki.

Kabanosy klasyczne z indykiem z linii wędlin szlachetnych „Klasyka z indyka” to doskonała przekąska na każdą porę dnia. Kabanosy wyróżniają się delikatną, miękką skórką, a dzięki starannemu wędzeniu i suszeniu zyskują niezrównany aromat oraz kruchość.

lista aktualności