POMYSŁ NA... smaczną współpracę, czyli WINIARY POMYSŁ NA… węgierską zupę gulaszową z parówkami Ulubionymi Indykpol

09-04-2013

Indykpol wraz z marką Winiary rozpoczęła długofalową współpracę, którą inicjuje wspólna akcja łącząca w zestawy produkty obu firm. Promocyjne pakiety będą dostępne w kwietniu w sieciach supermarketów spożywczo-przemysłowych.

Marka WINIARY w ramach długofalowej współpracy z firmą Indykpol połączyła w zestawy parówki Ulubione z WINIARY POMYSŁ NA... węgierską zupę gulaszową. Konsumenci kupując opakowanie parówek Ulubionych w wersji klasycznej, otrzymają w pakiecie WINIARY POMYSŁ NA… węgierską zupę gulaszową przydatną do przyrządzenia smacznego posiłku dla całej rodziny.

Ulubione to parówki drobiowo-wieprzowe, bez osłonek, oferowane w wygodnym rodzinnym opakowaniu. Zrównoważona kompozycja mięsa drobiowego i wieprzowego czyni z nich smaczną i aromatyczną przekąskę doskonałą zarówno po podgrzaniu, jak i na zimno. Parówki Ulubione mogą być składnikiem różnych potraw, w połączeniu z WINIARY POMYSŁ NA... węgierską zupę gulaszową są doskonałą propozycją na przyrządzenie wyśmienitej zupy. Dodając do niej świeże składniki, takie jak cebula, ziemniaki czy papryka, przygotowane danie będzie nie tylko pyszne, ale też wyjątkowo pożywne.

W trosce o urozmaicenie codziennego jadłospisu warto zadbać, by w naszej diecie często gościło mięso indycze, które słynie nie tylko ze swoich walorów smakowych, ale stanowi też bogate źródło białka. Indykpol ma w swojej ofercie najwyższej jakości świeże mięso indycze z linii Samo dobro, z którego można przyrządzić wiele smacznych i lekkich potraw.

Na opakowaniach Mięsa z indyka na kotlety z linii Samo dobro umieszczono przepis na przygotowanie smacznych burgerów z użyciem WINARY PAPIRUS POMYSŁ NA..., dzięki któremu smażenie z wykorzystaniem tego produktu to nowa metoda przyrządzania mięsa – zamiast bezpośredniego smażenia na oleju. Papirus to pergamin pokryty mieszanką przypraw i odrobiną tłuszczu, która pozwala na przygotowanie smacznego i soczystego produktu bez dodawania tłuszczu na patelnię.

Przepisy z wykorzystaniem produktów Indykpol i WINIARY można znaleźć na stronach www.winiary.plwww.winiary.pl/winiaryindykpol i www.indykpol.pl.

Zestawy produktów WINIARY i Indykpol będą dostępne w kwietniu w sieciach supermarketów spożywczo-przemysłowych: Intermarche, Stokrotka, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Piotr i Paweł, Arhelan, Rast, Marcpol, Aldik, LSS, PSS Olsztyn, PSS Białystok, PSS Szczecin i innych sklepach kanału tradycyjnego.

 

lista aktualności