Poznaj Zwycięzcę konkursu "Jedynki zakasują wszystkich"

07-04-2011

Tegoroczny konkurs sms-owy „Jedynki zakasują wszystkich” cieszył się dużym zainteresowaniem z Państwa strony. Przypomnijmy, że Uczestnicy wysyłali sms-y z kodem z opakowania Parówek Jedynek lub rejestrowali kody z opakowań na stronie konkursowej www.

W konkursie sms-owym codziennie do wygrania było dziewięć nagród o wartości 200 zł, a co dwa tygodnie wyłanialiśmy najaktywniejszego Uczestnika, który wygrywał voucher turystyczny o wartości 8000 zł na wymarzone rodzinne wakacje.

Osoby rejestrujące kody na stronie konkursowej www codziennie miały szanse wygrać 200 zł zaś raz w tygodniu najaktywniejszy finalista wygrywał kamerę cyfrową Toschiba.

W odpowiedzi na nasz konkurs otrzymaliśmy tysiące sms-ów z kodami. Jednym z  finalistów i zwycięzcą nagrody głównej – vouchera turystycznego o wartości 8000 zł została Pani Karolina K. z Dąbrowy Górniczej. Nagrodę osobiście wręczył Przedstawiciel firmy Indykpol, który odwiedził laureatkę w  jej rodzinnym mieście. „Zostałam tak ciepło i rodzinie przyjęta przez p. Karolinę i jej rodzinę” wspomina nasz Przedstawiciel.

A oto jak Pani Karolino wspomina udział w konkursie:

Skąd dowiedziała się Pani o konkursie „Jedynki zakasują wszystkich” organizowanym przez firmę Indykpol?

O konkursie dowiedziałam się ze strony internetowej  www.indykpol.pl , którą często odwiedzam, zwłaszcza zakładkę Konkursy. Zarówno ja,  jak i moja rodzina jesteśmy od dawna fanami  Parówek Jedynek,  na których również była informacja o konkursie. Szczególnie przypadły nam do gustu Parówki Jedynki z serem. Są smaczne, z dodatkiem lubianego przez nas sera. Dodatkowym ich atutem jest  praktyczne opakowanie, umożliwiające rozpakowywanie parówek pojedynczo, dzięki czemu pozostałe nie tracą świeżości. Dzięki temu świetnie nadają się do pracy,  szkoły,  czy na wakacyjną wyprawę.

Pani Karolino, czy zna Pani inne nasze produkty?

Firma Indykpol i jej produkty są mi od dawna znane, bo cenie sobie wysoką jakość i gwarancję smaku i zdrowia. Ostatnio odkryłam Państwa nowość pasztety delikatesowe. Kupujemy te o smaku klasycznym oraz z żurawiną. Pasztety delikatesowe są, podobnie jak  Parówki Jedynki, dostępne w poręcznych i wygodnych opakowaniach, dzięki czemu można je zabrać do pracy, czy wycieczkę za miasto.  

Wśród innych produktów Indykpol nasze uznanie zyskały wędliny podsuszane m.in.: Krakowska, Żywiecka oraz Kabanosy Jedynaki. Są nie tylko bardzo smaczne, ale również zdrowsze od innych, ponieważ są produkowane z mięsa indyka.

Wracając do naszego konkursu, jak często wysyłała Pani sms-y ?

Na początku udało nam się wygrać 2 razy wysyłając sms-a na czas. Ta wygrana uświadomiła nam, że mamy szanse wygrać i że konkurs jest uczciwy. Skoro mi „przeciętnemu Kowalskiemu” udało się  to czemu nie spróbować i nie zawalczyć o nagrodę główną? Nie ukrywam, że to była inwestycja, ale udało się! Cała nasza rodzina, znajomi zostali obdarowani zakupionymi przez nas do konkursu Parówkami Jedynkami.

Jak przyjęła Pani informację o wygraniu nagrody głównej? O wygranej dowiedziałam się przez sms-a. Kiedy go otrzymałam, byłam sama w domu. Oczywiście wielka radość!! Od razu wykonałam telefon do męża,  by  z nim podzielić się tą wspaniałą wiadomością. Później ze szkoły wróciła córka i razem krzyczałyśmy z radości. To bardzo miłe uczucie.

Jakie są Pani wymarzone wakacje w najbliższym sezonie?

Na dzień dzisiejszy jeszcze nie wybraliśmy konkretnego miejsca. Myśleliśmy o Egipcie, Tunezji, ale po ostatnich zamieszkach, chyba zmienimy kierunek. Być może Wyspy Greckie, a może Kanaryjskie, jeszcze zastanawiamy się.

A kiedy  Państwo planują wyjazd?

Będzie to czerwiec lub lipiec. Liczę, że w końcu uda nam się wypocząć, zwłaszcza, że  w tamtym roku wakacje spędziliśmy na remontach. Naprawdę cieszymy się z wygranej! Jednocześnie chcielibyśmy podziękować firmie Indykpol za organizację  konkursu i nagrodę. Dzięki takim konkursom można uwierzyć, że szansa na wygraną jest realna!

Dziękujemy Pani za rozmowę i nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Pani i Pani Rodzinie udanych,  wymarzonych wakacji. Liczymy na zdjęcia i relacje z podróży!

lista aktualności