Przysmaki kibica

11-05-2012

W związku z Euro 2012 – ważnym sportowym wydarzeniem – Indykpol wprowadził do oferty kilka produktów z myślą o piłkarskich kibicach.

To właśnie dla nich Indykpol przygotował kabanosa Jedynaka GOOOL!, który doskonale sprawdza się w podróży, na imprezach sportowych czy podczas kibicowania przed telewizorem. To mięsna przekąska pojedynczo pakowana, nie wymagająca warunków chłodniczych, idealna do ekspozycji
w strefie przykasowej. Wyrazista kolorystyka i nawiązanie do motywów piłkarskich jednoznacznie definiują Jedynaka GOOOL! jako przekąskę kibica.

Parówki Kibica to kolejna mięsna przekąska wykonana z najwyższej jakości mięsa, idalna zarówno na ciepło – jako szybki posiłek – lub na zimno. Pojedyncze pakowanie każdej parówki gwarantuje dłuższe przechowywanie bez obsychania.

Na kibiców, którzy zmagania piłkarzy będą śledzić podczas plenerowych imprez, czeka grillowa oferta Indykpolu. Szeroki wybór mięs drobiowych najwyższej jakości, doprawionych, kruchych i soczystych po upieczeniu czy też doskonałych, w 100% drobiowych kiełbas i kiełbasek szybkich do przygotowania – to doskonałe propozycje na smaczny posiłek w przerwie meczu.

Dla Najmłodszych fanów piłki nożnej Indykpol przygotował Smakołyk Piłkarza – smaczną wędlinę kanapkową z charakterystycznym wizerunkiem sympatycznej postaci na przekroju – małego piłkarza. Ponieważ jest to produkt dla dzieci, zadbano o to, by nie zawierał sztucznych barwników, glutenu i laktozy. Wizerunek piłkarza na wędlinie jest efektem zastosowania unikalnej technologii, w toku naturalnych procesów.

lista aktualności