QAFP – System Gwarantowanej Jakości Żywności

30.10.2012
Indykpol jako pierwszy w Polsce producent w branży drobiarskiej uzyskał certyfikat systemu QAFP. Co to jest QAFP i dlaczego warto sięgać po produkty Indykpol oznaczone tym symbolem?

 Co to jest QAFP?

QAFP (Quality Assurance for Food Products) to System Gwarantowanej Jakości Żwywności. Za wyborem produktów oznaczonych symbolem QAFP stoi najwyższa, sprawdzona i stale monitorowana jakość. Uzyskanie certyfikatu pozwalającego na produkcję w systemie QAFP jest poprzedzone licznymi kontrolami i badaniami przeprowadzanymi przez niezależne Jednostki Certyfikujące. Dokładnej weryfikacji podlega każdy etap produkcji – od pisklęcia do ekspozycji w sklepie. Certyfikowani producenci poddawani są systematycznym, obligatoryjnym audytom. System kładzie też nacisk na dobrostan zwierząt i ochronę środowiska naturalnego.

Co zyskuję kupując produkty oznaczone QAFP?

Produkty oznaczone symbolem QAFP gwarantują najwyższą jakość, a co za tym idzie doskonały smak potraw przygotowanych na ich bazie.

Wybór produktów QAFP to sposób na zdrowe i racjonalne odżywianie.

Warto więc sięgnąć po najwyższej jakości mięsa Indykpol oznaczone symbolem QAFP i rozkoszować się doskonałym smakiem przyrządzonych posiłków.

lista aktualności