Wędliny Dobre naturalnie

28-05-2013

Zachęcamy do spróbowania doskonałych wędlin w linii Dobre naturalnie, powstałych z najwyższej jakości mięsa, bez dodatku żadnych konserwantów. Kruchy filet z piersi indyka, Pasztet dworski oraz Kiełbaski wiedeńskie są już dostępne w dobrych sklepach.

Wędliny Dobre naturalnie Indykpol cechuje wysoka zawartość mięsa, brak „E” w składzie, krótka lista naturalnych składników. Są doskonałą alternatywą dla wędlin wytwarzanych domowymi sposobami. To idealna propozycja dla osób, którym zależy na zdrowym odżywianiu siebie i bliskich, a które nie mają czasu na samodzielne przygotowanie wędlin.

Kruchy filet z piersi indyka – najszlachetniejsze mięso z indyka, wędzone drewnem bukowym na złocisty kolor, kruche i soczyste, z tradycyjnym smakiem i aromatem.1 kg produktu wytworzono z ponad 1 kg fileta z indyka.

Pasztet dworski – wyborny pasztet dla osób ceniących doskonały smak i naturalne składniki.

Kiełbaski wiedeńskie – doskonałe kruche kiełbaski o wysokiej mięsności (87%), w 100% z mięsa drobiowego, z miękką skórką, wędzone na złocisty kolor.

Wśród wędlin bez „E” są także Rarytaski z piersią indyka – parówki o niskiej zawartości tłuszczu zwierzęcego, a jednocześnie bogate w korzystne dla zdrowia nienasycone kwasy tłuszczowe. To idealna propozycja dla osób aktywnych i dbających o linię, zwracających uwagę na wartość odżywczą posiłków, produkt chętnie spożywany też przez najmłodszych.Rarytaski z piersią indyka mają aż 80% mięsa i nie zawierają wieprzowiny!

Parówka drobiowa może zawierać znacznie więcej mięsa „w czystej postaci”, czyli pełnowartościowego białka, niż wieprzowa, mimo że w składzie ma podaną niższą zawartość mięsa.

lista aktualności