Wyborne pieczenie na różne okazje - nowość Indykpol

01-12-2010

Indykpol S.A. wprowadza na rynek innowacyjne dania gotowe! Przygotowanie pieczeni mięsnej jeszcze nigdy nie było tak proste! Dania oferowane są w przeznaczonych do pieczenia workach lub foremkach. Ten innowacyjny, kompleksowy sposób pakowania ogranicza czynności kulinarne jedynie do wstawienia potrawy do piekarnika. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu pieczenia, serwowania (zdjęcie z propozycją podania) to dodatkowy atut dla osób, które słabo radzą sobie w kuchni. Zaskakująca łatwość przygotowania kontrastuje z wykwintnością pieczeni, których samodzielne przyrządzenie sprawia trudność nawet osobom o dużych umiejętnościach kulinarnych.

Produkty Indykpol przygotowane są ze starannie dobranych mięs najwyższej jakości (indyczego, kurczęcego oraz gęsiego), uznanych za najbardziej wartościowe odżywczo i smakowo. Odpowiednio przyprawione, oferowane zarówno w tradycyjnych jak i nowatorskich smakach, są gwarancją zawsze udanej pieczeni.

Na linię produktów składają się: udziec z indyka po staropolsku, filet z indyka maślany, polędwiczka z indyka z żurawiną, filet z kurczaka z sosem grzybowym, pierś z gęsi oraz udo z gęsi po szlachecku. Jako mrożonki mogą być długo przechowywane, przy zachowaniu walorów zapachowych i smakowych. Dodatkową zaletą oferty jest jej zróżnicowana gramatura od 400 g do ponad 1 kilograma.

Po prostym i szybkim przygotowaniu danie pięknie prezentuje się na półmisku, daje wrażenie w pełni samodzielnie przygotowanej wyjątkowej potrawy, która na pewno wzbudzi podziw gości i domowników..

Gotowe dania mrożone Indykpol to oferta wykwintnych mięsnych pieczeni, gwarancja unikalnej, smacznej i aromatycznej potrawy zarówno na codzienny obiad jak i na przyjęcia czy spotkania w większym gronie.

Dostępne produkty:

  • Udziec z indyka po staropolsku,
  • Filet z indyka maślany,
  • Polędwiczka z indyka z żurawiną,
  • Filet z kurczaka z sosem grzybowym,
  • Pierś z gęsi po szlachecku,
  • Noga z gęsi po szlachecku.
lista aktualności