WYGRAJ KUCHNIĘ TWOICH MARZEŃ - KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

03-01-2008

Z przyjemnością informujemy, że wyłoniony został Zwycięzca konkursu. Została nim Pani Beata Wrona z Jaworzna. Pani ta najszybciej odpowiedziała na pytanie finałowe oraz spełniła pozostałe wymogi regulaminu, tzn. przesłała wszystkie kody konkursowe i kody kreskowe z opakowań potwierdzajace zakup Parówek Jedynek. Gratulujemy.

„Wygraj kuchnię Twoich marzeń!” – pod taką nazwą od 22 października do 30 listopada 2007 roku trwał wielki konkurs konsumencki na Parówki Jedynki firmy Indykpol S.A.

Na opakowaniach promocyjnych produktów, czyli Parówek Jedynek klasycznych oraz z serem, Konsumenci znajdowali etykiety konkursowe z unikalnym kodem. Wysłanie SMS-em kodu najbliżej pełnej godziny gwarantowało wygraną w postaci doładowania na komórkę o wartości 10 zł. Było aż 3000 okazji na wygraną i doładowanie dowolnie wskazanego numeru telefonu! Dla aktywnych uczestników co tydzień do wygrania była również nagroda w postaci wielofunkcyjnego robotu kuchennego. W Wielkim Finale, który odbył się 30 listopada 2007 r., Zwycięzca wygrał Kuchnię Marzeń, czyli meble zaprojektowane na wymiar oraz sprzęt kuchenny najwyższej klasy o wartości katalogowej około 50 000zł!

Konkurs konsumencki był komunikowany w kampanii telewizyjnej prowadzonej w telewizji publicznej TVP1, TVP2, TVP3 oraz w takich stacjach komercyjnych jak: TVN, TVN7, TVN Style, Polsat, TV4, TV Puls, Tele 5. Informacja o konkursie dotarła również do widzów kin sieci Multikino oraz Silver Screen. W czasie kampani odbywały się liczne animacje w sieciach handlowych informujące o rewelacyjnym produkcie ... i konkursie. W ramach wielkiej kampanii trwał również konkurs dla detalistów, w którym do wygrania setki fartuchów dla sprzedawców.

Więcej szczegółów odn. konkursu na stronie www.indykpol.pl oraz pod numerem infolinii 0 89 52 62 306.

lista aktualności