Zaproszenie na urodziny Indusia!

11-10-2011

Na najbliższym meczu Indykpol AZS Olsztyn, tj. 15.10.2011 w hali widowiskowo - sportowej Urania w Olsztynie, świętować będziemy urodziny maskotki drużyny - Indusia. Przewidziano wiele atrakcji, zabaw i konkursów. Wszystkich fanów serdecznie zapraszamy!

Na najbliższym meczu Indykpol AZS Olsztyn, tj. 15.10.2011 w hali widowiskowo - sportowej Urania w Olsztynie, świętować będziemy urodziny maskotki drużyny - Indusia. Przewidziano wiele atrakcji, zabaw i konkursów. Będzie również tort urodzinowy. Zapowiada się doskonała zabawa dla dzieci, jak i wiele emocjonujących wrażeń dla dorosłych kibiców. Nie może zabraknąć Ciebie!

Konkurs dla najmłodszych kibiców! 

Zachęcamy dzieci do narysowania Indusia - obrazek można przynieść z domu lub narysować go na meczu. Autorzy najładniejszych prac otrzymają nagrody.

Konkurs dla dorosłych!

Ułóż wierszowane życzenia dla solenizanta, najzabawniejsze pokażemy podczas meczu na ekranie i nagrodzimy.

Życzenia wyślij na adres konkursy // indykpol.pl

Na urodzinach naszego solenizanta pojawią się również goście specjalni. Cóż to będą za goście? To już pozostanie naszą niespodzianką!

Serdecznie zapraszamy na najbliższy mecz : Indykpol AZS Olsztyn - Delecta Bydgoszcz, który zostanie rozegrany 15 października 2011 r. o godzinie 17.00 w olsztyńskiej hali Urania.

lista aktualności