Zawsze smaczne połączenie

15-07-2013

Indykpol wraz z marką Winiary przystępują do kolejnych wspólnych akcji promocyjnych.

Pierwsza opiera się na zestawieniu dwóch produktów – Fileta z kurczaka Poldrob z WINIARY POMYSŁ NA... Tajską zupę z kurczakiem. Kupując Filet z kurczaka Poldrob konsumenci otrzymają WINIARY POMYSŁ NA... Tajską zupę z kurczakiem GRATIS, co pozwoli w prosty sposób przygotować egzotyczną, pyszną zupę według przepisu umieszczonego na opakowaniu.

W marce Poldrob oferowane jest najwyższej jakości świeże mięso z kurczaka z wybranych polskich hodowli. Produkty te oznaczone są symbolem Sprawdzony Drób gwarantującym najwyższą, stale monitorowaną jakość. Łącząc mięso z WINIARY POMYSŁ NA... Tajską zupę z kurczakiem i kilkoma świeżymi składnikami takimi jak cukinia, marchewka czy szczypiorek, otrzymamy doskonałą, pożywną potrawę urozmaicającą kulinarny repertuar o niezwykły, inspirujący smak.

Druga z akcji promocyjnych opiera się na połączeniu Kiełbasy z piersią kurczaka Indykpol z Żurkiem Koncentratem zupy Polska Specjalność WINIARY. Kupującopakowanie Kiełbasy z piersią kurczaka 0,6 kg konsumenci otrzymają Żurek Koncentrat zupy Polska Specjalność WINIARY GRATIS.

Połączenie tych dwóch produktów daje gwarancję smacznego i pożywnego dania dla całej rodziny.

Kiełbasa z piersi kurczaka Indykpol to produkt o wysokiej jakości, zrobiony wyłącznie z mięsa drobiowego, głównie fileta z kurczaka. Doskonała zarówno na zimno, gorąco, jak i na grilla.

Pyszny domowy żurek, przygotowany z pomocą Koncentratu zup WINIARY, można przyrządzać za każdym razem inaczej i podawać z ulubionymi dodatkami: jajkiem na twardo, kiełbasą, czosnkiem, chrzanem, razowym chlebem, ziemniakami czy smażoną cebulką.

lista aktualności