IndykpolIndykpol

Smak I zdrowie na co dzień

Powstałe w oparciu o oczekiwania Klientów nowe wprowadzane do oferty produkty, wykonane z najwyższej jakości mięs doskonale urozmaicające codzienną dietę.Zobacz więcej »

Produkty najczęściej wybierane przez Klientów, zajmujące czołowe miejsca w rankingach sprzedaży. Najwyższa jakość i uznanie Klientów Zobacz więcej »

Produkty obiadowe – idealne do szybkiego przyrządzenia pysznego posiłku. To łatwe w przygotowaniu i doskonałe w smaku składniki domowego obiadu, idealne dla osób nie mających czasu na długie przygotowania posiłków w kuchni. Gwarancja udanego dania. Zobacz więcej »

Bogata oferta produktów, z której można wybrać zarówno coś na uroczysty obiad, jak i codzienny posiłek. Wędliny z mięsa indyczego, które jest bardzo zdrowe, polecane w diecie dzieci, alergików, a także osób dbających o linię. Zobacz więcej »

Najwyższej jakości produkty idealne do przyrządzenia pysznego posiłku. Zachęcamy do skorzystania z książki kucharskiej, w której znajdą Państwo przepisy na smaczne i zdrowe potrawy. Zobacz więcej »

Polecamy

Ocena:
4
Komentarze (0)

Sałatka imprezowa

Sałatka błyskawiczna w przygotowaniu, o niewielkiej ilości składników. Idealna gdy odwiedzają nas... Czytaj więcej

15 minut
Sałatka imprezowa

Poznaj nas bliżej

Jesteśmy największym w Polsce producentem mięsa i przetworów indyczych. Posiadamy 20-procentowy udział w tym segmencie rynku. Od kilku lat jesteśmy również członkiem Grupy Kapitałowej spółek drobiarskich.
Czytaj więcej »

Relacje inwestorskie

Aktualne dane o indeksach WIG:

23/06/2017
WIG
-0.01
23/06/2017
WIG - Spożyw
0.78

Relacje inwestorskie kierujemy do uczestników rynku kapitałowego, akcjonariuszy, inwestorów.

[#Common.more]

ArchiwumAktualności

  • CHRUPIĄCE KROKERY W 5 MINUT

    2016-12-01 13:56:00

    Poznajcie chrupiące Krokery z indyka i Krokery drobiowo-wieprzowe – połączenie pysznego mięsa z puszystymi ziemniakami i chrupiącą panierką. Zobaczcie jak szybko można przygotować pyszny, sycący obiad Czytaj więcej »

Dowiedz się więcej

Witamina C lewoskrętna i naturalna– prawda, czy mit

Od dłuższego czasu spotykam się ze stwierdzeniem: „jeżeli witamina C, to tylko lewoskrętna”. W internecie można również przeczytać, że tylko lewoskrętna witamina C posiada właściwości lecznicze, jest naturalna, świetnie przyswajalna przez organizm człowieka. Zaś witamina C prawoskrętna działa słabo, albo wcale i producenci, sprzedając ją, próbują nas „nabić w butelkę”.
Czytaj więcej »